close
Zamknij

Fotografia Ślubna

Fotografia ślubna w wykonaniu TIM Fotostudio.

Ślub to niepowtarzalne wydarzenie które warto utrwalić za pomocą fotografii jak i nagrań wideo. Oferujemy Państwu pełną obsługę fotograficzną jak i wideofilmowanie uroczystości ślubnej…

Fotografią zajmujemy się ponad połowę naszego życia , od 4 lat prowadzimy studio stacjonarne w centrum Turku. Od 2 lat rozszerzyliśmy swoją ofertę o fotografie ślubną. Jeśli tylko planujesz ślub lub szukasz fotografa na wesele musisz do nas zajrzeć. Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań:

 Na jakiej zasadzie współpracujemy ?

Zawsze staramy się zorganizować przynajmniej dwa trzy spotkania z naszymi nowożeńcami. Na pierwszym uzgadniamy warunki wykonania zlecenia , podpisujemy umowę .Kolejne spotkanie jest po to by bliżej się poznać. Do każdego reportażu ślubnego podchodzimy indywidualnie. Im więcej dowiemy się o waszych upodobaniach i o was samych tym lepiej będziemy w stanie wykonać powierzone nam zadaniem jakim jest zrelacjonowanie waszego ślubu.

Jakiego sprzętu używamy ?

Na chwilę obecną pracujemy na aparatach i obiektywach marki Canon. Dają nam największą elastyczność i wygodę pracy. Zdjęcia z „Canonów wpadają w przyjemnie zgaszone pastele 🙂 Coś co baaaardzo lubimy. Podsumowując. Na wesela zabieramy :

Canona 6D (matryca w rozmiarze klatki filmowej)

Canona 50D

Obiektywy : 24 mm ; 40 mm ; 50 mm ; 58 mm ;  70-200 mm

Gdzie można zobaczyć nasze realizację ? 

Bardzo szanujemy prywatność naszych klientów. I niestety tylko część z naszego albumu fotografii ślubnej możemy opublikować. Zapraszamy na stronę główną tam w galerii możecie zobaczyć nasze reportaże ślubne. Koniecznie zajrzyjcie jeszcze na nasz fotograficzny fanpage na facebooku i nasz kanał na poświęcony głównie fotografii ślubnej na instagramie.

 

Go top